< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Mercury Plains (Kodi 109941)     

Regjia: Charles Burmeister

Me Aktoret: Scott Eastwood, Angela Sarafyan, Nick Chinlund, Justin Arnold, Andy Garcia, Margaret Ann Garza, Mike Gassaway, Joe Gonzales, Brinlee Grace, Mark Hanson


Publikuesi: Number 5 Films


Zhanret: Aksion, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 102 minuta


Data e Publikimit: 05/01/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Miçi pasi hap telashe në vendin e tij, arratiset në Meksikë dhe aty rekrutohet nga një grup paraushtarak me adoleshentë, të cilët janë në luftë me kartelet e drogës. Ai e tregon e veten e tij që është besnik dhe i aftë, por fillon të vërë në pikëpyetje motivin e grupit.