< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Live by Night (Kodi 110140)     

Regjia: Ben Affleck

Me Aktoret: Ben Affleck, Elle Fanning, Brendan Gleeson, Chris Messina, Sienna Miller, Zoe Saldana, Chris Cooper, Scott Eastwood, Chris Sullivan, Anthony Michael Hall, Titus Welliver, Max Casella


Publikuesi: Warner Bros. Pictures


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 128 minuta


Data e Publikimit: 13/01/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Një grup gangsterësh të Bostonit ngrenë punën e tyre në Floridën e butë gjatë kohës së Ndalimit, duke u përballur me konkurrencën dhe Ku Kluks Klanin.