< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Fast and Furious 8 - The Fate of the Furious (Kodi 110217)     

Regjia: F. Gary Gray

Me Aktoret: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Helen Mirren, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Scott Eastwood, Kurt Russell, Charlize Theron, Lucas Black, Jordana Brewster, Kristofer Hivju


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 135 minuta


Data e Publikimit: 14/04/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Domi dhe Leti janë në muajin e mjaltit. Brajani dhe Mia kanë dalë jashtë loje. Në pmaje të parë duke se e gjithë skuadra i është kthyer jetës normale. Por kur shfaqet një femër misterioze, Domi do të detyrohet që t'i futet përsëri botës së krimit dhe përballë tij do të gjenden situata që do ta vënë përsëri në rreziqe të reja.