< Kthehu tek Faqja e Meparshme

12 Rounds: Reloaded (Kodi 108507)     

Regjia: Roel Reiné

Me Aktoret: Randy Orton, Cindy Busby, Brian Markinson, Chelsey Reist, Sean Rogerson, Jesse Hutch, Colin Lawrence, Janene Carleton, Patrick Gilmore, Venus Terzo


Publikuesi: 20th Century Fox


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 94 minuta


Data e Publikimit: 04/06/2013Pershkrimi i Filmit

Nik Maloi portretizon Mjekun e Urgjencës që e gjen veten të kapur në një lojë vdekjeprurëse maceje dhe miu me 12 raunde. Me shumë pak kohë për të kursyer dhe me jetën e gruas së tij në fije të perrit, mjeku duhet të gjejë përse është zgjedhur të jetë guri në lojën e këtij maniaku para se të jetë tepër vonë.