< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Grave Encounters 2 (Kodi 108705)     

Regjia: John Poliquin

Me Aktoret: Richard Harmon, Dylan Playfair, Stephanie Bennett, Howie Lai, Leanne Lapp, Alex Barima, Victor Zinck Jr., Peter Chao, Sean Rogerson, Garry Garneau


Publikuesi: Tribeca Film


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 99 minuta


Data e Publikimit: 02/10/2012Pershkrimi i Filmit

Ky është për njerëzit që nuk besuan ngjarjet e Grave Encounter. Studenti i regjizurës Aleks Rajt ka dalë për të vërtetuar që e kanë gabim. Aleksi është po aq i fiksuar pas filmit të parë sa edhe 20 milionë njerëzit që panë trailerin e tij viral në YouTube. Ndërkohë që ai dhe miqtë e tij studiojnë ngjarjet dhe vizitojnë spitalin e vërtetë spikiatrik të treguar në filmin origjinal, ata e gjejnë veten përballë një të lige të papërshkrueshme, duke shpresuar se njohuria e tyre mbi filmin origjinal do t’i ndihmojë për t’i mbijetuar vazhdimit.