< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Extraterrestrial (Kodi 109089)     

Regjia: Colin Minihan

Me Aktoret: Brittany Allen, Freddie Stroma, Melanie Papalia, Jesse Moss, Anja Savcic, Sean Rogerson, Emily Perkins, Mike Kovac, Ian Brown, Fred Keating, Gil Bellows, Michael Ironside, Jacob Tremblay


Publikuesi: IFC Midnight


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 17/10/2014Pershkrimi i Filmit

Një grup shokësh vendosin të kalojnë fundjavën në një kabinë në mes të pyllit. Ata do të zbulojnë se nuk janë vetëm dhe shumë shpejt do e gjejnë veten e tyre të terrorizuar nga alienët.