< Kthehu tek Faqja e Meparshme

A Hard Day (Kodi 109195)     

Regjia: Seong-hoon Kim

Me Aktoret: Lee Sun Gyun, Cho Jin-Woong, Man-shik Jeong, Shin Jung-Keun, Jang In-Sub


Publikuesi: AD406


Zhanret: Aksion


Gjuha: Koreane

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 110 minuta


Data e Publikimit: 29/05/2014


  


Pershkrimi i Filmit

Detektivi Gun-Soo përfshihet në një aksident me makinë dhe përpiqet ta fshehë. Më pas bie në situata të papritura nga dështmitari i vetëm i kësaj ngjarjeje, Çang-Min, i cili e kërcënon vazhdimisht.