< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Miss You Already (Kodi 109695)     

Regjia: Catherine Hardwicke

Me Aktoret: Drew Barrymore, Toni Collette, Dominic Cooper, Paddy Considine, Jacqueline Bisset, Tyson Ritter, Mem Ferda, Noah Huntley, Janice Acquah, Charlotte Ubben, Shola Adewusi, Honor Kneafsey


Publikuesi: New Sparta Films


Zhanret: Komedi, Drame, Romance


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 112 minuta


Data e Publikimit: 25/09/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Mili dhe Xhes, kanë qenë shoqe të ngushta gjithë jetën e tyre. Kanë ndarë me njëra-tjetrën të mira, të këqija dhe sekrete. Miqësia e tyre është e fortë. Por gjithçka lëkundet kur Mili zbulon se ka kancer në gji, dhe Xhesi ka mbetur shtatzënë.