< Kthehu tek Faqja e Meparshme

21 & Over (Kodi 108540)     

Regjia: Jon Lucas, Scott Moore

Me Aktoret: Miles Teller, Skylar Astin, Justin Chon, Sarah Wright, Jonathan Keltz, Fran├žois Chau, Russell Hodgkinson, Daniel Booko, Russell Mercado, Josie Loren


Publikuesi: Relativity Media


Zhanret: Komedi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 01/03/2013Pershkrimi i Filmit

NGA SKENARISTËT E THE HANGOVER vjen një komedi e çmendur që priste 21 vjet për t’u bërë! Ditën para një interviste kritike, studenti i nderit Xhef Çang ka një vizitë surprizë nga dy shokët e tij të ngushtë për të festuar ditëlindjen e tij të 21-të. Pa qenë në humor për të festuar, Xhefi më në fund pranon të pijë vetëm një gotë, gjë që shumë shpejt çon në një natë të shfrenuar të mbushur me lojëra pijesh, femra jashtëzakonisht seksi... dhe një buall shumë të acaruar. A do të munden shokët e Xhefit ta përmendin në kohë për takimin e mëngjesit shokun e tyre të bërë tapë? Ia vlen ta provojnë!