< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Killing Them Softly (Kodi 108419)     

Regjia: Andrew Dominik

Me Aktoret: Brad Pitt, Ray Liotta, James Gandolfini, Richard Jenkins, Vincent Curatola, Scoot McNairy, Ben Mendelsohn, Trevor Long, Max Casella, Sam Shepard, Slaine


Publikuesi: Plan B Entertainment


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 30/11/2012Pershkrimi i Filmit

Xheki Kogan (Brad Pitt) është një truprojë profesionist i cili kujdeset që disa rregulla të Mafies të qëndrojnë të respektuar... duke vrarë këdo që i shkel. Kur disa persona grabisin një lojë të madhe kumari që zhvillohej nën mbrojtjen e Mafies, Kogani do të marrë përsipër t'i gjejë dhe të rivendosë rendin në shoqërinë vendase.