< Kthehu tek Faqja e Meparshme

By the Gun (Kodi 109221)     

Regjia: James Mottern

Me Aktoret: Leighton Meester, Toby Jones, Ben Barnes, Harvey Keitel, Kenny Wormald, Ritchie Coster, Paul Ben-Victor, Slaine, William Xifaras, Jay Giannone, Julie Ann Dawson, Armen Garo, Billy "V" Vigeant, Stacey Queripel, Michael Yebba


Publikuesi: Mirabelle Pictures


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 110 minuta


  


Pershkrimi i Filmit

Nik Tortano, një djalosh nga rrugët e Bostonit, ka prirje për t'u bërë kriminel dhe dëshiron të jetë pjesë e familjeve mafioze italiane. Por një konflikt, me njeriun që bënte para për mafien, e fut në një kryqëzim të rrezikshëm me shefin e tij.