< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Wreck-It Ralph (Kodi 108524)     

Regjia: Rich Moore

Me Aktoret: John C. Reilly, Jack McBrayer, Sarah Silverman, Jane Lynch, Brandon T. Jackson, Stefanie Scott, Ed O'Neill, Jack Angel, Alan Tudyk, Jamie Elman, Mindy Kaling, Scott Menville


Publikuesi: Walt Disney Pictures


Zhanret: I Animuar, Aventure, Komedi, Familjar


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 101 minuta


Data e Publikimit: 02/11/2012Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Ralfi Shkatërrues dëshiron të bëhet po aq i dashur sa karakteri i mirë i lojës së tij, Feliksi Rregullues. Problemi është se askush nuk e do karakterin e keq. Por ama të gjithë adhurojnë heronjtë... Kështu që, kur një lojë moderne mbërrin me karakter Rreshterin e fortë Kaloun, Ralfi e shikon si biletën e tij drejt heroizmit dhe lumturisë.