< Kthehu tek Faqja e Meparshme

I.T. (Kodi 109989)     

Regjia: John Moore

Me Aktoret: Pierce Brosnan, Stefanie Scott, Anna Friel, James Frecheville, Michael Nyqvist, Clare-Hope Ashitey, Jason Barry, Adam Fergus, Austin Swift, Rico Simonini, Bruce Johnson


Publikuesi: Voltage Pictures


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 23/09/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Majk Rigan ka gjithçka që ëndërron çdo njeri. Një familje të mrekullueshme dhe një shtëpi që përdor teknologjinë më të fundit. Ai zotëron dhe një kompani fluturimi dhe po bëhet gati të lançojë një aplikacion që do të ndryshojë mënyrën e fluturimit civil. Por të gjitha këto do bëhen një makth për Majkun, kur ai pushon nga puna Patrikun i cili është një haker kompjuterash dhe tepër I fiksuar për vajzën e Majkut.