< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Wolves (Kodi 109258)     

Regjia: David Hayter

Me Aktoret: Jason Momoa, Lucas Till, Kaitlyn Leeb, Stephen McHattie, Simon Northwood, John Pyper Ferguson, Miriam McDonald, Merritt Patterson, Melanie Scrofano, Adam Butcher, Matthew Currie Holmes, Adam MacDonald


Publikuesi: E ONE


Zhanret: Aksion, Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 28/08/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kjo është historia e Kajden Riçards, i detyruar të arratiset pas vrasjes së prindërve të tij, i humbur dhe pa asnjë qëllim në jetë. Derisa takon një të çmendur me emrin Xho, që e drejton për në një vend të caktuar. Gjuetia fillon, por kush është gjuetari dhe kush është preja?