< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Misconduct (Kodi 109707)     

Regjia: Shintaro Shimosawa

Me Aktoret: Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Al Pacino, Alice Eve, Glen Powell, Leah McKendrick, Malin Akerman, Byung-hun Lee, Julia Stiles, Chris Marquette, Sue-Lynn Ansari, Jaiden Kaine, Shona Gastian


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Drame, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 105 minuta


Data e Publikimit: 05/02/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Kur një avokat ambicioz, merr përsipër një çështje të madhe kundër një drejtuesi ekzekutiv të lig dhe të fuqishëm të një kompanie të madhe farmaceutike, shumë shpejt e gjen veten të përfshirë në një çështje shantazhi dhe korrupsioni.