< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Passengers 3D (Kodi 420194)     

Regjia: Morten Tyldum

Me Aktoret: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Inder Kumar, Vince Foster, Barbara Jones, Aurora Perrineau, Kimberly Battista, Andy Garcia


Publikuesi: Columbia


Zhanret: Aventure, Drame, Romance, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht, Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 116 minuta


Data e Publikimit: 21/12/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Një anije kozmike udhëton drejt një planeti të largët dhe në bord ka mijëra njerëz, të cilët janë në gjumë për të përballuar udhëtimin që zgjat 100 vite. Por kur një udhëtar zgjohet 60 vite para, ai kupton se do të plaket dhe do të vdesë krejt i vetëm, para se të mbarojë udhëtimi. Atij i duhet të marrë vendime tepër të vështira, kur të mësojë që ka një arsye përse u zgjua kaq herët.