< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Kill Me Three Times (Kodi 109329)     

Regjia: Kriv Stenders

Me Aktoret: Teresa Palmer, Simon Pegg, Alice Braga, Luke Hemsworth, Sullivan Stapleton, Callan Mulvey, Bryan Brown, Steve Le Marquand, Tony Spencer, Antonio Barimen, Andrew Bongiovanni


Publikuesi: Magnet


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 90 minuta


Data e Publikimit: 25/03/2015


  


Pershkrimi i Filmit

Një vrasës me pagesë, zbulon se nuk është i vetmi që kërkon të vrasë objektivin e tij. Ai e gjen veten mes intrigave, shantazheve dhe hakmarrjes.