< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Te3n (Kodi 109917)     

Regjia: Ribhu Dasgupta

Me Aktoret: Amitabh Bachchan, Nawazuddin Siddiqui, Vidya Balan, Mukesh Chhabra, Padmavati Rao, Sabyasachi Chakraborty, Prakash Belawadi, Suneel Sinha, Tota Roy Chowdhury, Deblina Chakraborty


Publikuesi: Kross Pictures


Zhanret: Drame, Mister, Triler


Gjuha: Indiane

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 132 minuta


Data e Publikimit: 10/06/2016


  


Pershkrimi i Filmit

Pasi i rrëmbejnë mbesën e tij dhe ia vrasin, Xhoni nuk rresht së kërkuari pengmarrësin që drejtësia të shkojë në vend. Pas 8 vitesh pritje, që policia të gjejë ndonjë gjurmë, një tjetër fëmijë rrëmbehet, dhe është po e njëjta mënyrë që u rrëmbye mbesa e tij. A do t'ia dalë Xhoni të bindë policinë që ky rrëmbim ka lidhje me atë që ndodhi 8 vite më parë?