< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Fast & Furious 4 (Kodi 107781)     

Regjia: Justin Lin

Me Aktoret: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz, Laz Alonso, Gal Gadot, Jack Conley, Shea Whigham, Liza Lapira, Sung Kang


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Aksion, Krim, Drame, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 107 minuta


Data e Publikimit: 03/04/2009Pershkrimi i Filmit

Kur një krim i kthen mbrapa në L.A., ish burgaxhiu i arratisur Dom Toreto (Diesel) rindez armiqësinë e tij me agjentin Brajan O’Koner (Walker). Por ndërkohë që detyrohen të përballen me një armik të përbashkët, Domi dhe Brajani duhet të fillojnë t’i besojnë përsëri njëri-tjetrit nëse do të duan t’ia hedhin armikut të tyre. Dhe nga grabitjet e autokolonave te ndjekjet nëpër tunele përgjatë linjave ndërkombëtare, dy burra do të gjejnë mënyrën më të mirë për t’u hakmarrë: të japin maksimumin mbrapa timonit.