< Kthehu tek Faqja e Meparshme

First They Killed My Father (Kodi 110319)     

Regjia: Angelina Jolie

Me Aktoret: Phoeung Kompheak, Sveng Socheata, Sareum Srey Moch, Tharoth Sam, Khoun Sothea, Sarun Nika, Run Malyna, Oun Srey Neang


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Biografi, Drame, Histori


Gjuha: Kmer

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 136 minuta


Data e Publikimit: 15/09/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Autorja dhe aktivistja kamboxhiane e të drejtave të njeriut Loung Ung tregon tmerret që ka kaluar në fëmijëri nën sundimin e Kmerit të Kuq vdekjeprurës.

Shikoje Falas në Kualitet HD