< Kthehu tek Faqja e Meparshme

HHhH - The Man with the Iron Heart (Kodi 110344)     

Regjia: Cédric Jimenez

Me Aktoret: Rosamund Pike, Mia Wasikowska, Jack O'Connell (II), Jack Reynor, Jason Clarke, Thomas M. Wright, Enzo Cilenti, Geoff Bell, Noah Jupe, Barry Atsma, Volker Bruch, Adam Nagaitis


Publikuesi: The Weinstein Company


Zhanret: Aksion, Biografi


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 119 minuta


Data e Publikimit: 30/08/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Në vitin 1942, Rajhu i Tretë është në kulmin e suksesit. Rezistenca çeke në Londër vendos të planifikojë operacionin më ambicioz të Luftës së Dytë Botërore: Antropoidi. Dy rekrutë të rinj aftër të 30-tave, Jozef Gabkik dhe Jan Kubis, dërgohen në Pragë për të vrarë liderin e pamëshirshëm nazist, mbrojtësin e Rajhut Reinhard Hejdrik, kreu i SS-ve, i Gestapos, dhe arkitekti i "Zgjidhjes Finale".

Shikoje Falas në Kualitet HD