< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Glass Castle (Kodi 110352)     

Regjia: Destin Daniel Cretton

Me Aktoret: Brie Larson, Naomi Watts, Woody Harrelson, Sarah Snook, Max Greenfield, Iain Armitage, Ella Anderson, Shree Crooks, Charlie Shotwell, Sadie Sink


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Biografi, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 126 minuta


Data e Publikimit: 11/08/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Një vajzë e re rritet në një familje endacakësh jokonformistë me një nënë që është një artiste ekscentrike dhe me një baba të alkoolizuar që e trazonte imagjinatën dhe shpresën e fëmijëve të tyre me shpresë dhe shpërqendrim për në varfërinë e tyre.

Shikoje Falas në Kualitet HD