< Kthehu tek Faqja e Meparshme

6 Below: Miracle on the Mountain (Kodi 110357)     

Regjia: Scott Waugh

Me Aktoret: Josh Hartnett, Mira Sorvino, Sarah Dumont, Kale Culley, Jason Cottle, Austin R. Grant, Nathan Stevens, Marty McSorely, Sean Pilz, Vashi Nedomansky


Publikuesi: Momentum Pictures


Zhanret: Aventure, Biografi, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 97 minuta


Data e Publikimit: 13/10/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Eriku është një skiator profesionist i cili në kërkim të adrenalinës, do të humbasë në mal gjatë një stuhie dëbore. Filmi, i cili është bazuar në histori të vërtetë, do të na tregojë se deri ku arrijnë limitet e rezistencës së njeriut dhe a do të ketë Eriku një shans të dytë për të jetuar?

Shikoje Falas në Kualitet HD