< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Stronger (Kodi 110397)     

Regjia: David Gordon Green

Me Aktoret: Jake Gyllenhaal, Tatiana Maslany, Miranda Richardson, Richard Lane Jr., Nate Richman, Lenny Clarke, Patty O'Neill, Clancy Brown, Frankie Shaw, Kristen Annese


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Biografi, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 118 minuta


Data e Publikimit: 29/09/2017


  


Pershkrimi i Filmit

Filmi "Stronger" është historia frymëzuese e jetës së Xhef Bauman, një njeri i zakonshëm që kapi zemrat e qytetit të tij dhe botës për t'u bërë një simbol i shpresës pasi i mbijetoi bombardimeve të maratonës në Boston të vitit 2013.