< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Spider-Man: Homecoming (Kodi 110323)     

Regjia: Jon Watts

Me Aktoret: Tom Holland, Marisa Tomei, Zendaya, Robert Downey Jr., Michael Keaton, Tony Revolori, Martin Starr, Jon Favreau, Angourie Rice, Donald Glover, Logan Marshall-Green, Garcelle Beauvais


Publikuesi: Columbia Pictures


Zhanret: Aksion, Aventure


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 133 minuta


Data e Publikimit: 07/07/2017


  


Pershkrimi i Filmit

I emocionuar nga përvoja me Hakmarrësit, Piteri kthehet në shtëpi, ku jeton me teton e tij Mejin, nën syrin e kujdesshëm të udhëheqësit të tij të ri, Toni Starkut, dhe mundohet të kthehet në rutinën e tij të përditshme, i shpërqendruar nga mendimet për të qenë më shumë sesa thjesht një Njeri Merimangë mik i lagjes, por kur del Huti si një kriminel i ri, kërcënohet çdo gjë që është shumë e rëndësishme për Piterin.

Shikoje Falas në Kualitet HD