< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Journey To The Center Of The Earth 3D (Kodi 420003)     

Regjia: Eric Brevig

Me Aktoret: Brendan Fraser, Josh Hutcherson, Anita Briem, Seth Meyers, Jean Michel Paré, Jane Wheeler, Frank Fontaine, Giancarlo Caltabiano, Kaniehtiio Horn, Garth Gilker


Publikuesi: New Line Cinema


Zhanret: Aksion, Drame, Familjar, Fantastiko Shkencor, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 11/07/2008Pershkrimi i Filmit

Brendan Fraser luan në këtë aventurë plot aksion të bazuar në tregimin klasik të Xhul Vernit që është e sigurt se do të argëtojë të gjithë familjen! I mbështetur në një të dhënë për të gjetur qendrën e tokës, Trevor Anderson (Fraser), nipi i tij dhe udhërrëfyesja e tyre bëjnë një zbulim të madh që i çon në një udhëtim drithërues drejt së panjohurës. Në përpjekje për të gjetur rrugën e kthimit, grupi udhëton mespërmes një bote që nuk e kanë parë më parë, duke u përballur me krijesa dhe objekte që nuk i kishin imagjinuar kurrë!