< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Final Destination 4 3D (Kodi 420004)     

Regjia: David R. Ellis

Me Aktoret: Bobby Campo, Shantel VanSanten, Nick Zano, Haley Webb, Mykelti Williamson, Krista Allen, Andrew Fiscella, Justin Welborn, Stephanie Honore, Lara Grice


Publikuesi: New Line Cinema


Zhanret: Horror, Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 82 minuta


Data e Publikimit: 28/08/2009Pershkrimi i Filmit

Seritë e filmave që godasin në frikat tuaja më të thella kthehen me një kapitull të ri imagjinar që ju shërben të pritshmen në mënyra krejt të papritura! Një parandjenjë e çuditshme i bënë disa shokë të largohen nga pista e garave, pak më parë se një makinë të përplaset e të shpërthejë në podium duke shkaktuar pasoja të tmerrshme. Ata i shpëtuan vdekjes. Por vdekja sapo ka filluar. Nga regjizori i filmit “Gjarpërinj në Avion” vjen tregimi i frikshëm dhe i ri i luftës së disa miqve për të mbajtur veten dhe të tjerët të gjallë.