< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Meeting Evil (Kodi 108341)     

Regjia: Chris Fisher

Me Aktoret: Samuel L. Jackson, Leslie Bibb, Luke Wilson, Tracie Thoms, Peyton List, Ryan Lee, Muse Watson, Tina Parker, Jillian Batherson


Publikuesi: Stage 6 Films


Zhanret: Krim, Drame, Mister


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 15/05/2012Pershkrimi i Filmit

Samuel L. Jackson dhe Luke Wilson luajnë në Takim me të Ligën, një triler i tensionuar psikologjik që do t’ju sjellë ballë përballë me terrorin e pastër. Jackson është Riçi, një i huaj misterioz që shfaqet në pragun e Xhonit (Wilson) duke i kërkuar ndihmë me makinën e tij. Shumë shpejt, Xhoni i qetë zbulon se ka ngecur në një xhiro vrasëse nëpër qytet. Kur Riçi vendos t’i bëjë një vizitë gruas së Xhonit (Leslie Bibb) dhe fëmijëve të tij, Xhoni nuk ka zgjedhje tjetër veçse të përballet me këtë vrasës sadist dhe të paparashikueshëm - por shpëtimi i familjes së tij do të vijë me një çmim tepër të lartë.