< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Looper (Kodi 108382)     

Regjia: Rian Johnson

Me Aktoret: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan, Piper Perabo, Jeff Daniels, Pierce Gagnon, Summer Qing, Tracie Thoms, Frank Brennan, Garret Dillahunt, Nick Gomez


Publikuesi: TriStar Pictures


Zhanret: Aksion, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 118 minuta


Data e Publikimit: 28/09/2012Pershkrimi i Filmit

Në të ardhmen është shpikur udhëtimi në kohë dhe këtë gjë bandat kriminale e përdorin për të hequr kundërshtarët për të mos lënë gjurmë. Pasi i dërgojnë mbrapa në kohë, aty i pret dikush që i eliminon. Këta quhen Leqe. Sepse në një kohë të caktuar ata janë të detyruar eleiminojnë edhe veten e tyre dhe kështu mbyllet laku.