< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Death Race 2 (Kodi 107989)     

Regjia: Roel Reiné

Me Aktoret: Luke Goss, Lauren Cohan, Sean Bean, Danny Trejo, Ving Rhames, Tanit Phoenix, Patrick Lyster, Frederick Koehler, Robin Shou, Joe Vaz


Publikuesi: Moonlighting Films


Zhanret: Aksion, Triler, Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 100 minuta


Data e Publikimit: 05/01/2011Pershkrimi i Filmit

Producentët e DEATH RACE dhe RESIDENT EVIL ju rifusin në botën e adrenalinës të shfaqjes televizive më të egër në Tokë - Gara e Vdekjes. I mbushur me makina përbindësha, mitraloza dhe përplasje vdekjeprurëse, ky film i ri bashkon një kast plot yjesh - duke përfshirë: Luke Goss, Sean Bean, Ving Rhames dhe Danny Trejo - për aksion të lartë e tepër të dhunshëm.