< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Death Race 3: Inferno (Kodi 108408)     

Regjia: Roel Reiné

Me Aktoret: Luke Goss, Danny Trejo, Ving Rhames, Dougray Scott, Robin Shou, Tanit Phoenix, Jeremy Crutchley, Langley Kirkwood, Sean Cameron Michael, Olivia Jackson, Brandon Livanos, Fred Koehler, Tanya van Graan


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Aksion


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 105 minuta


Data e Publikimit: 10/01/2013Pershkrimi i Filmit

Karl Lukas i njohur edhe si Frankeshtajni, ka fituar katër gara dhe i duhet edhe një për të fituar lirinë e tij. Para garës së fundit, ai dhe skuadra e tij do të transferohen në një burg tjetër, ku do të përballet me të burgosurit më të egër në shkretëtirën afrikane.