< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Jamesy Boy (Kodi 108838)     

Regjia: Trevor White

Me Aktoret: Taissa Farmiga, Mary-Louise Parker, James Woods, Ving Rhames, Spencer Lofranco, Rosa Salazar, Taboo, Ben Rosenfield, Michael Trotter, Robert F. Chew


Publikuesi: Phase 4 Films


Zhanret: Biografi, Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 109 minuta


Data e Publikimit: 03/01/2014Pershkrimi i Filmit

Adoleshenti i mbushur me mëri Xhejms nuk është kurrë ai që bën mbrapa nga një sherr. Ai kap rastin për të shpërndarë drogë dhe armë për një bandë dhe shumë shpejt përfundon mbrapa hekurave. Ai fillon të ndjekë rrugën e drejt në burg falë një miqësie të papritur që formon me një vrasës të dënuar.