< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Cult of Chucky (Kodi 110326)     

Regjia: Don Mancini

Me Aktoret: Fiona Dourif, Jennifer Tilly, Brad Dourif, Zak Santiago, Alex Vincent, Summer H Howell, Grace Lynn Kung


Publikuesi: Universal Pictures


Zhanret: Horror


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 90 minuta


Data e Publikimit: 24/10/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Nika është viktima e radhës dhe Çaki rikthehet për ta terrorizuar atë. Por kukulla përbindësh ka dhe llogari të tjera me disa armiq të vjetër dhe arti i tij, janë vrasjet më brutale që mund të mendojë dikush.

Shikoje Falas në Kualitet HD