< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Jungle (Kodi 110354)     

Regjia: Greg McLean

Me Aktoret: Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Alex Russell, Joel Jackson, Lily Sullivan, Yasmin Kassim, John Bluthal, Jacek Koman, Lucho Velasco, Luis Jose Lopez


Publikuesi: Splendid Film


Zhanret: Aksion, Aventure, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 115 minuta


Data e Publikimit: 20/10/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Katër udhëtarë takohen në Bolivi dhe vazhdojnë drejt e në zemër të xhunglës. Por ajo që duket si ëndrra aventureske e jetës, shumë shpejt do të kthehet në një makth të rrezikshëm për të gjithë burrat.

Shikoje Falas në Kualitet HD