< Kthehu tek Faqja e Meparshme

24 Hours to Live (Kodi 110356)     

Regjia: Brian Smrz

Me Aktoret: Rutger Hauer, Ethan Hawke, Paul Anderson, Liam Cunningham, Nathalie Boltt, Tanya van Graan, Hakeem Kae-Kazim, Qing Xu, Aidan Whytock, Andrew Morgado


Publikuesi: Lionsgate


Zhanret: Triler


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 26/10/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Trevisi është një veteran i Forcave Speciale, i tronditur nga humbja e afërt të gruas dhe djalit të tij. Ndërkohë një shok i vjetër, Xhimi, i ofron diçka që ai nuk mund të refuzojë. Ata do të punësohen nga një organizatë tepër sekrete dhe të fuqishme, Mali i Kuq, në një mision vrasjeje. Por gjithçka shkon keq, kur ai përballet me një agjente të Interpolit, Linin, fiks në kohën kur Trevisi ka lokalizuar shënjestrën.

Shikoje Falas në Kualitet HD