< Kthehu tek Faqja e Meparshme

1922 (Kodi 110358)     

Regjia: Zak Hilditch

Me Aktoret: Kaitlyn Bernard, Bruce Blain, Spencer Brown, Roan Curtis, Brian d'Arcy James, Graeme Duffy, Thomas Jane, Patrick Keating, Danielle Klaudt, Bob Frazer


Publikuesi: Netflix


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 102 minuta


Data e Publikimit: 20/10/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Bazuar në novelën e Stefen King, Filmi "1922" tregon për një fermer që ndërthuri një plan për të vrarë gruan e tij, që të përfitojë financiarisht, dhe që arrin të bindë edhe djalin e tij adoleshentë për ta ndihmuar që të vërë në jetë planin e tij.

Shikoje Falas në Kualitet HD