< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Singularity (Kodi 110364)     

Regjia: Robert Kouba

Me Aktoret: Carmen Argenziano, John Cusack, Eileen Grubba, Julian Schaffner, Jeannine Wacker


Publikuesi: Voltage Pictures


Zhanret: Fantastiko Shkencor


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 05/11/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në vitin 2020, Elias Van Dorne, një shpikës gjenial dhe drejtori i industrisë VA, kompansë më të madhe robotike, prezanton shpikjet e tij më të madhe: Kronos. Një super kompjuter me inteligjencë artificiale i programuar për t'i dhënë fund luftërave në të gjithë botën.

Shikoje Falas në Kualitet HD