< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gangster Land (Kodi 110379)     

Regjia: Timothy Woodward Jr.

Me Aktoret: Sean Faris, Milo Gibson, Jason Patric, Jamie-Lynn Sigler, Peter Facinelli, Mark Rolston, Michael Paré, Sean Kanan, Al Sapienza, Don Harvey


Publikuesi: Status Media & Entertainment


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Anglisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 88 minuta


Data e Publikimit: 01/12/2017


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Filmi bazohet në historinë e mafiozëve më të famshëm të Amerikës dhe ngritjes në pushtet të Al Kapones, përmes syve të dorës së tij të djathtë, Xhek MkGurnit, një boksier shumë i aftë, që flirton me mafien italiane pas vrasjes së njerkut së tij.

Shikoje Falas në Kualitet HD