< Kthehu tek Faqja e Meparshme

The Salvation (Kodi 109188)     

Regjia: Kristian Levring

Me Aktoret: Eva Green, Mads Mikkelsen, Jeffrey Dean Morgan, Mikael Persbrandt, Michael Raymond-James, Jonathan Pryce, Douglas Henshall, Langley Kirkwood, Sean Cameron Michael, Eric Cantona, Alexander Arnold, Toke Lars Bjarke


Publikuesi: Zentropa Entertainments


Zhanret: Drame, Uestern


Gjuha: Anglisht, Danisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 92 minuta


Data e Publikimit: 22/05/2014


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Amerikë, viti 1870. Kur Xhoni vret vrasësin e familjes së tij, ai zgjuan tërbimin e Delarusit, një bandit i tmerrshëm i zonës. I tradhëtuar edhe nga banorët e tjerë, Xhoni detyrohet të bëhet një gjahtar i rrezikshëm dhe të fillojë të pastrojë qytetin nga të jashtëligjshmit.