< Kthehu tek Faqja e Meparshme

L'Affaire SK1 (Kodi 109831)     

Regjia: Frédéric Tellier

Me Aktoret: Raphaël Personnaz, Nathalie Baye, Olivier Gourmet, Michel Vuillermoz, Adama Niane, Christa Theret, Thierry Neuvic, William Nadylam, Marianne Denicourt, Chloé Stefani, François Rabette, Anthony Paliotti, Olivier Balazuc


Publikuesi: Labyrinthe Films


Zhanret: Krim, Drame


Gjuha: Frengjisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 120 minuta


Data e Publikimit: 07/01/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Kjo procedurë delikate policore rikrijon ngjarjet e një hetimi prej rreth një dekade dhe të gjyqit të “Bishës së Bastijës, ”vrasësi i parë serial i Francës, i cili u gjurmua duke përdorur provat e ADN-së.