< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Rabid Dogs - Enragés (Kodi 109855)     

Regjia: Éric Hannezo

Me Aktoret: Lambert Wilson, Virginie Ledoyen, Guillaume Gouix, François Arnaud, Franck Gastambide, Laurent Lucas, Mégane Lemée, Alexandre Goyette, Pierre Lebeau, Dave Lapommeray


Publikuesi: IFC Midnight


Zhanret: Aksion, Krim


Gjuha: Frengjisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 93 minuta


Data e Publikimit: 30/09/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Pasi një grabitje banke shkon shumë keq, tre kriminelë të dëshpëruar marrin një grua të re, një baba dhe një fëmijë si pengje. Ky është fillimi i një udhëtimi të tërbuar dhe të dhunshëm që jo të gjithë do t’i mbijetojnë.