< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Maryland (Kodi 109892)     

Regjia: Alice Winocour

Me Aktoret: Matthias Schoenaerts, Diane Kruger, Jean-Louis Coulloc'h, Paul Hamy, Victor Pontecorvo, Philippe Haddad, Franck Torrecillas, Michael Dauber, Percy Kemp, Zaïd Errougui-Demonsant


Publikuesi: Mars Films


Zhanret: Drame, Triler


Gjuha: Frengjisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 98 minuta


Data e Publikimit: 02/08/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Vinsenti është një ushtar i forcave speciale franceze, që sa po është kthyer nga Afganistani. Ai vuan nga çregullime mendore për shkak të luftës që ka përjetuar. Atij do t'i ofrohet një punë për të ruajtur gruan dhe djalin e një libanezi të pasur. Por ndërkohë ai fillon të bjerë në dashuri me gruan e bukur dhe paranoja sa vinë dhe i shtohet. Por rreziku është shumë pranë, dhe atij i duhet të japë gjithçka për jetët e tyre.