< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Goodnight Mommy - Ich Seh, Ich Seh (Kodi 109570)     

Regjia: Severin Fiala, Veronika Franz

Me Aktoret: Susanne Wuest, Lukas Schwarz, Elias Schwarz, Hans Escher, Elfriede Schatz, Karl Purker, Georg Deliovsky, Christian Steindl, Christian Schatz, Erwin Schmalzbauer


Publikuesi: Ulrich Seidl Film Produktion GmbH


Zhanret: Horror, Triler


Gjuha: Gjermanisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 95 minuta


Data e Publikimit: 11/09/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Në nxehtësinë e verës, në një shtëpi të vetme në fshat mes pyjeve dhe fushave me misër, jetojnë binjakët nëntë-vjeçarë të cilët po presin mamanë e tyre. Kur vjen në shtëpi, e fashitur nga operimi kozmetik, asgjë nuk është më si më parë. Fëmijët fillojnë të dyshojnë që kjo grua nuk është mamaja e tyre. Këtu lind një luftë ekzistenciale për identitet dhe besim.