< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Victoria (Kodi 109628)     

Regjia: Sebastian Schipper

Me Aktoret: Frederick Lau, Franz Rogowski, Laia Costa, Max Mauff, Burak Yigit, Nadja Laura Mijthab, Eike Frederik Schulz


Publikuesi: Central Film


Zhanret: Drame


Gjuha: Gjermanisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 138 minuta


Data e Publikimit: 11/06/2015


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një vajzë e re spanjolle, prej pak kohësh e shpërngulur në Berlin, papritur krijon shoqëri me një grup djemsh në pamje të parë argëtues, por që brenda një nate, rrethanat kthehen dhe bëhen sa emocionuese po aq edhe të rrezikshme.