< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Daglicht (Kodi 108601)     

Regjia: Diederik Van Rooijen

Me Aktoret: Derek de Lint, Fedja van Huêt, Angela Schijf, Monique van de Ven, Matteo van der Grijn, Sabine Soetanto, Maartje van de Wetering, Thijs Römer, Victor Löw, Jaap Spijkers


Publikuesi: Benelux Film Distributors


Zhanret: Aksion, Triler


Gjuha: Hollandeze

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 115 minuta


Data e Publikimit: 11/04/2013Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Avokatja e suksesshme Irisa (Angela Schijf) zbulon se nëna e saj (Monique van de Ven) mbart një sekret tepër të madh. Një ekzistencë që ia ka fshehur Irisës. Një gjysmë-vëlla më të madh që vuan nga autizmi të quajtur Rei (Fedja van Huet) i cili ka kryer një vrasje të tmerrshme. I mbyllur në një spital të sigurisë së lartë, Irisa është e shqetësuar për fatin e vëllait të saj dhe përballet me gjëra që do t’i ndryshojnë përgjithmonë jetën. Kërkimi për të vërtetën fillon.