< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Borgman (Kodi 109335)     

Regjia: Alex van Warmerdam

Me Aktoret: Jan Bijvoet, Hadewych Minis, Jeroen Perceval, Alex Van Warmerdam, Tom Dewispelaere, Sara Hjort Ditlevsen, Elve Lijbaart, Dirkje van der Pijl, Pieter-Bas de Waard


Publikuesi: Angel Films


Zhanret: Drame, Triler


Gjuha: Hollandeze

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 113 minuta


Data e Publikimit: 29/08/2013


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Një fakir hyn në jetën e një familjeje të pasur dhe arrogante duke i kthyer jetët e tyre në një makth të vërtetë psikologjik.