< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gomorra Sezoni 2 Episodi 7 - Princi dhe Xhuxhi (Kodi 109877)     

Regjia: Stefano Sollima

Me Aktoret: Marco D'Amore, Fortunato Cerlino, Salvatore Esposito, Marco Palvetti, Cristiana Dell'Anna, Cristina Donadio


Publikuesi: Cattleya, Fandango, Sky


Zhanret: Serial


Gjuha: Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 46 minuta


Data e Publikimit: 31/05/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Xhuxhi, shoku i ngushtë i Çiros, dyshon se Princi po fiton në kurriz të Aleancës. Princi nuk hakmerret ndaj sulmit që i bëhet dyqanit të së dashurës së tij. Don Pietro kërkon të shfrytëzojë pakënaqësitë mes Aleancës për t'i vrarë një nga një.