< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gomorra Sezoni 2 Episodi 8 - Përça dhe Sundo (Kodi 109878)     

Regjia: Stefano Sollima

Me Aktoret: Marco D'Amore, Fortunato Cerlino, Salvatore Esposito, Marco Palvetti, Cristiana Dell'Anna, Cristina Donadio


Publikuesi: Cattleya, Fandango, Sky


Zhanret: Serial


Gjuha: Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 46 minuta


Data e Publikimit: 31/05/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Për vrasjen e Princit të gjithë dyshojnë te Xhuxhi dhe ai duhet të largohet nga Napoli. Çiro mbledh të gjithë kokat e Aleancës për t'i bashkuar kundër Pietro Savastanos.