< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gomorra Sezoni 2 Episodi 9 - Shtatë Vjet (Kodi 109879)     

Regjia: Stefano Sollima

Me Aktoret: Marco D'Amore, Fortunato Cerlino, Salvatore Esposito, Marco Palvetti, Cristiana Dell'Anna, Cristina Donadio


Publikuesi: Cattleya, Fandango, Sky


Zhanret: Serial


Gjuha: Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 47 minuta


Data e Publikimit: 07/06/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Analisa kërkon që zonën e Xhuxhit, Shtatë Pallatet, ta marrë djali i saj që do të dalë nga burgu, Leluço. Por djemtë e Vikolos nuk janë dakord, sepse e duan për vete dhe hyjnë në luftë me Analisën.