< Kthehu tek Faqja e Meparshme

Gomorra Sezoni 2 Episodi 10 - Fantazmat (Kodi 109880)     

Regjia: Stefano Sollima

Me Aktoret: Marco D'Amore, Fortunato Cerlino, Salvatore Esposito, Marco Palvetti, Cristiana Dell'Anna, Cristina Donadio


Publikuesi: Cattleya, Fandango, Sky


Zhanret: Serial


Gjuha: Italisht

Titrat: Shqip


Kohezgjatja: 44 minuta


Data e Publikimit: 07/06/2016


  


Trailer i Filmit     Pershkrimi i Filmit

Çiro zbulon se Patricia është korrierja e Savastanos dhe përpiqet të arrijë tek ai duke e ndjekur.